Happy New Year
Mutlu Yillar
     Ana Sayfa | Ürünler | Hizmetler | Kurumsal | Satış EURO 2.120      USD 1.477 9 / 1 / 2010     English
     Parça Arama
     Sayfa Arama
   Güncel
Haberler - 07/2009
Yeni Ürünler
Özel Ürünler
Araç-Gereç
Özel Soğutma
Kataloglar

   Stok Tutulan Ürünler
Fanlar
EMC Filtreler
Switch'ler
Servis Çantaları
Diğer Ürünler
Stok arama rehberi

   Endüstriyel Ürünler
Apem (Switch)
Sunon (Fan)
Schaffner (EMC)
OKW (Kutu)
Zytronic (Touch) YENİ
Rolec (MetalKutu) YENİ
Interpoint (Hybrid)
Sonitron (Audio)
Coto (Reed Switch)
Fujikura(Connector)
Harwin(Connector)
Kontron (SBC)
Hartmann Codier
XJTAG (DesignTest)
Flex-Ability (Esnek PCB)

   Sistem Bileşenleri
Termal Printer
Endüstriyel PC
LCD (Grafik)
Dokunmatik
Klavye
Smart Kart
Kutular
Antenler

   Komponentler
Konnektörler
Switch
LCD Display

Stok fazlası klemens ITW ElettroGIBI PA250, PA356, PA253, PA357, PA257 ve PA256 serisi. indirimli fiyatları sorun. Stok listesi için tıklayın...

   Spektrum Elektronik Otomasyon 09 Fuarında
Ocak 2009

Şubat ayının son günlerinde (26 Şubat- 1 Mart 2009) yer alacak WIN fuarlarından otomasyon 09 fuarına katılıyoruz. Özellikle iki ürün (Embedded sistemler ve OKW kutuları) ile ilgilenen dostlarımızı gerçek ürünlerle temas etmeleri için davet ediyoruz. Davetiye sürekli müşterilerimize gönderilecektir, lütfen hatırlatmakta tereddüt etmeyiniz.

Salon 4, Stand; A-230... Not edin.

Bu fuarda, özellikle küçük sistem tasarlamak isteyenler için Kontron SBC yanında 7 inch TFT ve diğer bağlantıları görebileceğiniz demo setlerini inceleyebilirsiniz.

   TechnologyWorld08 Spektrum Elektronik'i davet etti
Kasım 2008 içinde İngiltere'nin Birmingham kentinde Birleşik Kraliyet'in Ticaret ve Yatirim organizasyonu UKTI, bir dizi toplantılar düzenledi. Bu toplantılara İngiliz teknoloji şirketleri ile işbirliği imkanları arama amacıyla Spektrum Elektronik de davetli idi.

Haziran 2008 de Londra Earl's Court sergi salonlarında düzenlenen benzeri bir organizasyona davetli olan Spektrum Elektronik, birçok ülke şirketleri ile olan işbirliğini İngiliz şirketleriyle de derinleştirerek sürdürüyor.

Spektrum Elektronik bu ve benzeri toplantılarda davetli olarak yer alarak, Türkiye teknoloji dünyasını dünya ile eklemledirme işlevini yerine getirmektedir.

   Kontron ile anlaşma imzaladık
Kontron embedded sistemlerde Avrupa kaynaklı, küresel bir şirkettir. Konusunda dünya lideri olan Kontron, Türkiye'de ürünlerinin tanıtım, destek ve satış hizmetleri için Spektrum Elektronik'i seçti.

Kontron, CPU modulleri, "embeded Single Board Computer", Panel PC, tasarlayan ve üreten bir şirketler grubudur. Endüstriyel uygulamalar, ev bilgisayarlarıyla gerçekleştirilemez. Profesyonel uygulamalarda koşullar farklıdır, bu nedenle "embedded" sistemlere ihtiyaç vardır. Kontron, Intel'in embedded sistem partner desteğine sahiptir.Pazara erken girmek istiyorsanız, kullandığınız ürünün uzun süreli olmasını ve tam desteğini istiyorsanız, Kontron ürünlerini incelemenizde yarar var. Bizimle temas kurunuz...

   EMC problemleri giderek önem kazanıyor...
EMC/EMI Problemlerinize çözüm getiren Schaffner yepyeni ürünleri devreye alıyor. EMC konusunda pratik bazı bilgileri şu linkte bulabilirsiniz: EMC hakkında bilmek isteyecekleriniz...

TSE ve EN (European Norms) onayı gerektiren her yeni ürününüzde daha TSE ye gitmeden önce bir çok EMI ve RFI konularını çözmüş olmanız önemlidir.

   Smart card Developer Kit stoklarımızda...
Smart Card developer kit alamamış olanlar duyurulur, developer kitler stoklarımızdadır. Bu değerli ürünü smart card projelerinizi geliştirmekte kullanabilirsiniz. Ayrıca bizim desteğimizi de alacaksınız, telefon edin bir adet kendinize ayırtın. Ya da buradan bize yazın

   Zytronic Touch Panel
Ocak 2009

Dünyanın en kaliteli Touch Sensor'lerini üreten İngiliz Zytronic şirketiyle Türkiye distribütörlüğü konusunda anlaştık. Eğitilmiş mühendisler uygulamada karşılaşacağınız sorunlarda destek vermek üzere hazırdır.

Zytronic, Porjectile Capacitive Touch Screen üretmektedir. 7 inchten 82 inch e kadar tüm boyutlar vardır.

Daha fazla bilgi için tıklayın...

ya da bizi arayın anlatalım, bilgi gönderelim, 0216-428 4545.

   Yeni! XJTAG Demo stokta
Agustos 2008

Elektronik tasarımda test ve geliştirme için kullanılan XJTAG yazılım ve donanım içeren sistemleri artık stoklarımızda. Bir ay bedelsiz kullanım için başvurabilirsiniz.

XJTAG Türkiye partneri olarak Spektrum Elektronik'i seçmiştir.

Daha fazla bilgi için tıklayın...

ya da bizi arayın size demo sunalım: 0216-428 4545.

   Smart Card
Baskılı güvenlikli bellek içeren kartlar kullanarak neler yapabileceğinizi biliyor musunuz? Bize başvurun anlatalım.

Logo, ve kartın amacı ile ilgili grafiklerin basılmış olduğu MiFare kart mı arıyorsunuz, biz yardımcı olalım.

Dünyaca ünlü OKW cihaz kutuları temini, periyodik ithalatlarla devam ediyor.Copyright © Spektrum Elektronik Ltd Şti
Her hakkı saklıdır.