Happy New Year
Mutlu Yillar
     Ana Sayfa | Ürünler | Hizmetler | Kurumsal | Satış EURO 2.120      USD 1.477 8 / 1 / 2010     
     Parça Arama
     Sayfa Arama
   Stok Tutulan Ürünler
Fanlar
EMC Filtreler
Switch'ler
Servis Çantaları
Diğer Ürünler
Stok arama rehberi

   Endüstriyel Ürünler
Apem (Switch)
Sunon (Fan)
Schaffner (EMC)
OKW (Kutu)
Zytronic (Touch) YENİ
Rolec (MetalKutu) YENİ
Interpoint (Hybrid)
Sonitron (Audio)
Coto (Reed Switch)
Fujikura(Connector)
Harwin(Connector)
Kontron (SBC)
Hartmann Codier
XJTAG (DesignTest)
Flex-Ability (Esnek PCB)

   Sistem Bileşenleri
Termal Printer
Endüstriyel PC
LCD (Grafik)
Dokunmatik
Klavye
Smart Kart
Kutular
Antenler

   Komponentler
Konnektörler
Switch
LCD Display

   Ürünler arasında yolunuzu bulmak...
Türkiye'de teknolojik ürünler veya sistemler yapan tüm yaratıcı mühendislerin, imalatçıların hizmetindeyiz. Komponent düzeyinden, sistem tümleştirmek üzere gerekli paketlere kadar geniş bir alanda hizmet veriyoruz. Ürün ve hizmetlerimizi görebilmek için, hemen her sayfada bulabileceğiniz sol sütundaki linklerden ilerleyebileceğiniz gibi, yukarıda göreceğiniz şekilde her sayfada bulunan sayfa arama penceresine aradığınız ürün ile ilgili bir sözcük yazarak da ilgili sayfalara gidebilirsiniz.

Yukarıda sol tarafta gördüğünüz "Parça Arama" penceresine ingilizce olarak yazacağınız her hangi bir kelime ile o kelime geçen açıklamaları olan parçaları listeleyebilirsiniz. Örnek olarak "display" veya "led" yazarsanız bu parçalar listelenecektir. "Conn" yazarsanız hemen hemen tüm konnektörler listelenir. "D-Sub" veya "flat" yazarsanız bununla ilgili konnektörler ve kablolar gelecektir. "tele" yazarsanız Telephone plug'lar listelenecektir.

Üretici parça kodu biliyorsanız, ilk dört karakterini yazın, belki burada bulabilirsiniz. Boş bırakarak ara düğmesine basarsanız tüm stok kalemleri gelir ama uzunca bir zaman beklemeniz gerekebilir. Stoktaki miktarını öğrenip, fiyatı için bizi arayabilirsiniz.

Ürünler genel olarak üç bölüme ayrılmıştır.

   Endüstriyel Ürünler
Temsilcisi olduğumuz, her biri kendi alanında saygın ve lider olan üreticilerin endüstrinin değişik sektörlerine hitabeden ürünleri. Yüksek performanslı 'switch'ler, reed röleler, fanlar, ve kutular bu bölümdedir.
   Sistem Bileşenleri
Markaya bağlı kalmadan ama bir o kadar güvenilir kaynaklarımızdan temin ettiğimiz ürünler. Bu ürünleri 'sistem bileşenleri' olarak bir bölümde tutmamızın amacı, günümüzde artık doğrudan elektronik üretim yapmak yerine, proje temelli çalışmak isteyen dostlarımıza kolaylık sağlamaktır. Yazılım ve donanım gerektiren projelerinizde aradığınız bir çok ürünü burada bir arada görebilirsiniz.
   Komponentler
Sol sütundaki üçüncü kategori geleneksel ürünlerimiz olan, elektromekanik komponentler ve benzerleridir. Çoğunu doğrudan sitemizden satın alabileceğiniz gibi, her sayfadan stoklarımıza göz atabilirsiniz; stok listelerimiz 24 saatte bir güncellemektedir. (Dikkat satın alma bölümü yenilenmektedir).Copyright © Spektrum Elektronik Ltd Şti
Her hakkı saklıdır.